Genel

10 Adımda Kız Tavlama Sanatı

Kız tavlama sanatı insanların yaşamı boyunca sürekli uygulayabileceği bir eylem. Doğamız gereği sürekli yeni insanlarla tanışmak isteriz. Erkekler olarak bu durum tam anlamıyla eğlenceli ve bir hayli zordur. Bir kadına ne kadar doğru yaklaşırsak o kadar iyi sonuç elde edebiliriz. Yazımızı baştan sona okuyarak kız tavlama sanatı hakkında bilgi edinmeye başlayın.

Madde Madde Kız Tavlama Sanatı

Madde 1: Sabırlı Olmak

Eğer bir kızı hemen tanışıp buluşmaya ikna edebildiysen, zaten başka bir şey yapmanıza gerek yok. Ama biliyoruz ki her kız öyle kolay lokma değil. Emin olun ki zor olanı başarmak  daha güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden sabırlı olmanız gerekiyor.

kız tavlama

Madde 2: Kızı Tanımak !

Kız tavlama sanatı incelikleri gözlemleme ile başlar. Beğendiğin kızı gözlemle hüzünlü mü, sevinçli mi? nelerden hoşlanıyor bunları öğrenmen gerekiyor. Onun hakkında bir şeyler bilmen tanıştığın zaman bunları gördüğünde emin olabilirsin ki bundan oda çok hoşlanacaktır. Hakkında bilgi toplaman onun gözünde, ciddi olduğunun işaretçisi olacaktır.
kıztavlama

Madde 3: Bilgi edin

Bir kızı tavlarken onun hakkında öncelikle bilgi edinmen çok önemli olacaktır. Rastgele tanımadığın hakkında bilgi edinmedin bir kıza teklif edip kabul görmen oldukça zordur. Hakkında ufak ufak bilgi toplaman oldukça önemlidir. En önemlisi ise bir erkek olup olmadığını bilmen gerekir. Eğer hayatında bir erkek olup olmadığını öğrenirsen ona göre adımlar atabilirsin.

10 adımda kız tavlama

Madde 4: Arkadaşlarının Verdiği Taktiklerden Kurtul

Çevremizde birçok arkadaşımız bizlere, ne kadar çok kız tavladığın dan bahsetmektedir. Şu kızı bu taktikle tavladım o kızla şöyle konuştum gibi birçok şey anlatırlar fakat, bunların yalan olduğunu sizlerde bilmektesiniz. O halde arkadaşlarınızın verdikleri taktiklerden kurtulun. Kendi kız tavlama sanatı stratejinizi kendiniz belirlediğinizde daha güzel sonuçlar alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

kız nasıl tavlanır

Madde 5: Kendi İmajını Oluştur

Kız tavlama sanatında kendini bir sanatçı olarak görmelisin. Kendine göre bir imaj oluşturmalısın. Kızlar bakımlı ve kendine özen gösteren erkeklerden daha çok hoşlandığını unutmamalısın. Giyimin ve kuşamınla farklı olduğunu onlara hissettir.

kız tavlama incelikleri

Madde 6: Olduğun Gibi Görün

Madde 6’ya kadar kendine bir profil oluşturdun, bunların dışına asla çıkma. Her zaman göründüğü gibi ol, Olmadığın biri gibi görünmeye kalkışma. Unutma kadınlar oldukça akıllıdır, böyle bir şey hissettiklerinde senden uzaklaşabilirler.

kız tavlama ayrıntıları

Madde 7: Çevrendeki Kafe, Restoran Tarzı Mekanları Bil ona Göre Davran.!

Bir kızla bir yerlere gitmek için bildiğin mekanları, tercih etmelisin. Bilmediğin ve kalabalık bir yere götürürsen aranızda romantizm anlamında bir şey gerçekleşmez. Buluşma mekanları hakkında bilgin olursa nerenin sakin nerenin kalabalık olduğunu bilir ona göre adımlar atabilirsin.

kız arkadaş bulma taktikleri

Madde 8:  İste ve Al

Bir kıza bir yerlere gitmeyi teklif etmen onun için, çıkma teklifi anlamına gelir. Bu aşamada hızlı atik olup, kendine güvenmelisin. Kızın şaşırması, heyecanlanması, gerilmesi ilk buluşmanın verdiği strestir. Onu rahatlatıp ilk buluşmayı kopart!

kız tavlama stratejileri

Madde 9: Kendini Hatırlat

Kıza devamlı olarak mesajlar at onu düşündüğünü hissettir. Devamlı olarak merak uyandıracak mesajlar atıp, onu etkile. Güzel mesajlar ile onun gönlünü çelerek, seninle buluşmak için saatleri sayacaktır. Sakın buluşana kadar farklı konulara girme.!

kızla buluşma
kızla buluşma

Madde 10: Beklenen Buluşma

Şu ana kadar dediklerimizi harfiyen uyguladıysan, artık kız tavlama sanatının son aşamasına geldik demektir. Buluşma için hazırlan yeterince şık olmana gerek yok bakımlı olman yeterli olacaktır. Pahalı bir mekan olması gerekmiyor, sessiz sakin temiz bir yer seçmelisin. Buluşmaya kesinlikle zamanından önce git, ve ona küçük hediyeler götür. Olumsuz şeylerden bahsetme, kendini rahat hisset. Sonuç olarak başarılı olacağını bilmen kız tavlama sanatı başarıya ulaştığının göstergesi olacaktır.

Not: Bu yazıyı okuyarak bir kızı nasıl tavlanır madde madde, kızı tavlama konuşmaları, kız tavlama taktikleri, hakkında bilgiler edindiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: