AnkaraDul Bayan İlanları

Ankara Dul Bayan Telefon Numaraları

Ankara Dul Bayan Telefon Numaraları arayan erkeklere merhaba. Ben Yasemin 33 Yaşında dul bir bayanım. Ankara Polatlıda yaşamaktayım. 21 yaşında görücü usulü kendimden 16 yaş büyük biriyle evlendirildim. Evlilik sürecim istemeyerek de olsa kısmen güzel geçti diyebilirim. Eski eşim bana her konuda yardımcı oldu ve her dediğimi yapıyordu. Bu yüzden arkasından kesinlikle kötü konuşamam. Eski eşim 2 yıl önce vefat ettiğinden dolayı dul kaldım. Ankara’da dul bir bayan olarak 2 yıllık süreçte evlenmeyi düşünmüyordum fakat yalnızlıktan aşırı sıkıldığımdan dolayı evlenmeyi kafama koydum. Şuanda Ankara’da yalnız yaşamaktayım. Eski eşimden sağ olsun bayağı bir mal varlığı kaldı Ankara’da Zengin Dul Bayan arayan erkeklere duyurulur 🙂

Ankara Evlenmek İsteyen Dul Bayan Telefon Numaraları

Ankara Evlenmek İsteyen Dul Bayan Telefon Numaraları arayan birçok erkek olduğunu biliyorum. Bende numaramı sizlere nasıl vereceğimi anlatacağım, o yüzden ilanımı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Öncelikle kendimden size biraz daha bahsetmek istiyorum. Eski eşimden çocuk istemediğimden dolayı cocuğum yok bu konuda oldukça rahatım çünkü, birçok erkek çocuklu bayanla evlenmek istemiyor. Bu yüzdende kendimi oldukça şanslı hissetmekteyim.

Eskilerde gezmeyi seven bir yapıya sahip değildim. Eşim öldükten sonra karışan edende olmadığından dolayı kendimi gezmeye eğlenmeye adadım diyebilirim. Sosyal anlamda birçok şeyi yeni yeni yaşamaya başladığımdan dolayı bazı arkadaşlarım gerçekten onu hiç görmedin mi bunu hiç yapmadın mı bu yaşa kadar nasıl gelmedin gibi hayretler içinde kalıyor. Bakım yapmayı, dışarıda gezmeyi, evde olduğum zamanlarda da komedi filmleri izlemi oldukça severim. Bu arada İnternet ile tanışmam da son 2 yıla dayanmakta. Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medyalarıda aktif şekilde kullanmaktayım. Şöyle bakacak olursak bir çok şeyi yeni öğrenmiş sayılırım ama, yaşım genç olduğundan hiç bir şeye geç kalmış sayılmam.

Bu ilanı açmadan önce bu tarz bir kaç ilan sitesine göz attım fakat, bu site faceebook üzerinde bir çok kez karşıma çıktığından dolayı bende düşünüp bir ilan yazmaya karar verdim. Ankara Dul bayan telefon numaralı ilan başlığını özellikle merak uyandırmak açısından seçtim.

Şimdi gelelim size telefon numaramı nasıl vereceğime? Öncelikle ilanıma yorum yapan kişiler arasından en iyi kendini ifade eden kişiyi sosyal medya hesaplarımda ekleyeceğim. Sosyal medya üzerinde hem detaylı bir birimizi fotoğraf olarak görebilir tanıyabilir, hoşlantı durumunda telefon numaralarımızı birbirimize verebiliriz. Zaten ciddi bir ilişki düşünmekteyim bu sayede telefon üzerinden daha hızlı şekilde tanışma fırsatı gerçekleştirebiliriz. Resimler bana aittir kesinlikle sahte ve fake değildir.

Ankara Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar
Ankara Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Not : Yasemin hanımın Ankara Dul Bayan Telefon Numaraları ilanına alt kısımdan ücretsiz yorum yaparak telefon numarasını isteyebilirsiniz.

Diğer Dul Bayan İlanlarına ulaşmak için dul bayan ilanlarına göz atmalısınız.

Ankara Dul Bayan Telefonlarını Nasıl Alırım ?

Ankara Dul bayan telefonlarını almanız için öncelikle bu tür ilan veren kişilerin ilanlarına yorum yapmanız gerekmektedir.

Ankara'da Dul Bayan Nasıl Bulabilirim ?

Ankara’da Dul Bayan bulmak için sitemizi devamlı olarak takip etmeniz gerekir. Sitemiz üzerinde bir çok Dul bayan ilanları paylaşılmaktadır. Bu sayede Ankara’da dul bayanlarla tanışabilirsiniz.

Ankara'da Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Var mı?

Ankara’da evlenmek isteyen birçok dul bayan ilan sayfamızda yer almaktadır. Sitemiz üzerinde Ankara Dul Bayan ilanlarını takip ederek kendinize uygun eş adayı belirleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Ankaradan Erol ben cidden tanışmak istiyorum diyen hanımlar yazın tanışalım. Dul olabilir boşanmış olabilir bekliyorum. Mutluluk huzur dolu bir hayat istiyorum diyen hanımlar. Yeniden başlamak istiyorum diyen tanışalım. Kadına şiddete hayır diyenlerdenim. Kadın ölümü deyil mutlu olmak istiyor sevmek sevilmek de kadının hakkı. Erol ben. Ciddi anlamda tanışmak isterim diyenler. Yazın 35 yaşındayım 1.70. Eglenceli bir kişiyim

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: