Evlilik ilanları

Ciddi Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanları telefon numaraları arayan bay ve bayanlar ile tanışmaya başlayın. Ciddi evlilik ilanları telefon numaraları için yazımızı detaylıca okuyunuz.

Merhaba öncelikle hepinize selamlar ve sevgilerimi iletiyorum. Benim adım İpek doğma büyüme İstanbul’da yaşayan 24 yaşında bir bayanım. Kendime ait ayakkabı mağazam var orada işletmeci olarak çalışmaktayım. Çok şükür maddi yönden bir sıkıntım yok.

İlanımı açma amacım başlıkta da görüldüğü gibi Evlilik ilanıdır. Real hayatımda ciddi evlilik düşünen birini bulamadığımdan dolayı, sosyal medya bu tarz sitelerde ilan verip şansımı denemek istedim.

Evlilik ilanları telefon numaraları ilanımı detaylıca okuyup benimle tanışmak isteyen olursa yorum yapmasını bekleyeceğim. Sizlere kendimden bahsedecek olursam, aslen Kayseriliyim. Kendime bakmayı seven genelde iş ve ev arası zaman geçiren birisiyim. Öyle çok fazlada arkadaşım yok İstanbul’da yalnız yaşamaktayım.

Ailem yani annem ve babam hayatta fakat, yurt dışında yaşamaktalar. Bu arada daha önce hiç evlilik yapmadım hatta, nişan söz gibi durumlarda olmadı. Tamamen yeni bir hayata başlamak ve çocuk sahibi olup mutlu bir aile olabilmek için evlenmeyi düşünmekteyim.

Ciddi Evlilik İlanları Telefon Numaraları
Ciddi Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Ciddi Evlilik İlanları Telefon Numaraları Arayanlar

Ciddi evlilik ilanları telefon numaraları arayan erkekler için telefon numaramı da paylaşacağım. Ama bu o kadar kolay olmayacak. Çünkü bu ilana telefon numaramı paylaşsam bir çok kişi arayacaktır. Benim niyetim en güzel şekilde kendini ifade edici yorum yapan kişiler arasından seçip numaramı direkt onlara vermek.

Gerçek anlamda ciddi evlilik düşünen kişiler varsa ona göre açıklayıcı bir yorumla beni etkileyebilir. Aradığım özelliklere gelecek olursak, kesinlikle içki ve kafa yapıcı maddeler kullanmayan kişiler ilk tercihim olacaktır. Ayrıca daha önce evlenmemiş iş güç sahibi boş işlerin peşinde koşmayan kişiler Ciddi evlilik ilanları telefon numaraları ilanıma yorum yaparsa çok sevinirim.

Bakın açıkça belirttiğim gibi sizlerden ev araba vs. şeyler istemiyorum. Adam gibi adam olup işine gücüne bağlı mutlu bir aile tablosu çizebilecek potansiyeldeki kişiler bana ulaşsın yeterli.

Boşa zaman kaybetmeme adına sizlere detaylı olarak açıklama yapmaya çalışmaktayım. Lütfen ilanımı tam şekilde okuyup bana yorum yaparak ulaşırsanız sizlere telefon numaramı vereceğim.

Zaten telefon üzerinden görüştüğümüzde hemen evlenecek değiliz. Oradan sadece daha sağlıklı konuşabilir bir birimizi tanıma açısından hızlı adımlar atabiliriz diye düşünmekteyim. Bu arada,; 30 yaşını geçmemiş erkekler ile tanışmayı düşünmekteyim.

İlanıma sizlerde detaylı şekilde yorum yaparak beni etkileyip, telefon numaramı alabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum ilanıma ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.

Anahtar Kelimeler, Ciddi evlilik düşünen kızlar, Evlilik düşünen bayanlar, Evlilik düşünen bayan telefon numaraları

Diğer ilanların için www.Bayanilan.com sitemizdeki  ilanlara göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: