Dul Bayan İlanları

Erkek Arayan Dul Bayanlar ve Cep Telefon Numaraları

Erkek Arayan Dul Bayanlar ve Cep Telefon Numaraları

Selamlar herkese ben Dilara. 45 yaşında, dış görünüşüme önem veren, bir erkek arkadaş arayan dul bir bayanım. Yaklaşık 5-6 sene önce kocamı bir gemi kazasında kaybettim. Uzun bir süre bekledikten ve yas tuttuktan sonra artık kendimi de mutlu etme zamanımın geldiğine karar verdim ve bu siteye katılarak erkek arkadaş aramaya başladım. Eğer ki siz erkek arayan dul bayanlar ve cep telefon numaralarını öğrenmek amacıyla bu siteye girdiyseniz ben tam size göreyim bunu bilin istedim.

Erkek Arayan Bayanlar

Başkaları bu yazıyı yazmaktan çekinse de ben erkek arayan bir bayan olmaktan hiç de utanmadığımı söylemek istiyorum. Nasıl erkeklerler dul bayanların peşinden koşabiliyorsa benim de bu yazıyı yazmam hiç garip değil bence. Bu siteyi seçmemin de önemli nedenleri olduğunu söylemek isterim. Herhangi bir sohbet odasına girip insanlarla konuşabilirdim ama ben özellikle bu siteye gelmeyi seçtim.

Erkek Arayan Dul Bayanlar ne İster?

Siz de erkek arayan dul bayanlar ne ister diye merak ediyorsanız isterseniz ben nelerden hoşlandığımı ve bir erkek arkadaştan ne isteyeceğimi anlatayım. Öncelikle ben çok sosyal bir kadınım. Gezmeyi, dolaşmayı çok severim. Gençliğimdeki kadar olmasa da seyahat etmekten hoşlanırım ve fırsat buldukça başka şehirlere veya ülkelere tatile giderim. Ayrıca yemek yapmayı ve televizyon izlemeyi çok severim.

Dul Bayan Cep Telefon Numaraları Nasıl Alabilirsiniz?

Benim bir erkekten beklediğim şeyler de belli. Ben öncelikle erkek arkadaşımın denize tutkulu olmasını isterim. Her yaz gemiyle uzaklara açılmayı artık bir alışkanlık haline getirdim. Daha önce de söylediğim gibi eski kocamı denizde bir gece çıkan fırtınada kaybettik. Artık çok daha dikkatliyim ama erkek arkadaşımın gemiyle açılmayı sevmesini isterim. Bundan başka olarak bana tutkulu olmasını, beni sevmesini, bana değer vermesini, sadece bana sadık kalmasını isterim. Gayet güzel bir kadınım ve istediklerimin çok olduğunu sanmıyorum. Tek istediğim şey hem fiziksel hem ruhsal ilişki kurabileceğim bir erkek arkadaş. Bana ulaşmak istiyorsanız telefon numaramdan her zaman ulaşabilirsiniz. Doya doya konuşabiliriz

Dilara Hanımla Tanışmak için ilana yorum yapmanız gerekmektedir.

Diğer Dul Bayan İlanları

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Ben 30 yaşındayım bekarım ben kendine güvenen bayanlarla tanışmak istiyorum kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum WhatsApp numaram bu sıfır beş yüz otuz dört sekiz yüz elli elli bir altmış üç

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: