Olgun Bayan İlanları

Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Merhaba arkadaşlar, Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar ilanımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle sizlere kendimi tanıtmak isterim. Benim adım Aslı 54 yaşında emekli bir bayanım. İstanbul’da ikamet etmekteyim, daha önce bir evlilik yaşadım ve eşim vefat ettiğinden dolayı 11 yıldır dulum. 2 evladım var ve ikiside evli ayrı yaşamaktalar. Hayatımın geri kalanını yalnız geçirmek istemediğimden dolayı çocuklarımın da onayını alarak evlilik kararı almış bulunmmaktayım. Kendi evim ve emekli maaşım olduğundan dolayı maddi anlamda bir zorluk yaşamıyorum. Bana talip olacak kişilerinde en azından ufak bir geliri olursa rahat bir şekilde yaşayabileceğimizi düşünmekteyim.

Evlenmek isteyen emekli beyler ile tanışıp arkadaş olarak evlilik konusunda ciddi bir adım atabiliceğimizi düşünmekteyim. Bana evlenmek isteyen emekli kadınlar hakkında nasıl düşünmem gerektiğini sorma. Telefonumu sormadan önce, kendinizi biraz tanıtın. Kaç yaşındasın, ne yapıyorsun? Bu bilmek istiyorum. Aksi takdirde, herkesle nasıl iletişim kurabilirim? Ben sabırlı bir kadınım, diğer kişinin de böyle olmasını istiyorum. Her neyse, genellikle elveda demeyi sevmiyorum, güzel kelimeleri seviyorum, ilgi ve alaka düzeyine karşı on adıma gelenlere yüz adım gidiyorum. Bunlar benden birkaç ipucu.

Evlenmek İsteyen Dul Emekli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Dul Emekli bayan arayan erkekler ilanıma yorum yaparak bana ulaşabilir bu sayede bir birimizi daha hızlı tanıyabiliriz. Telefon numaramı isteyenlerden de beklentilerim var. Dürüst, anlayışlı olmak gerekir. Tabii ki, erkekler kendilerine dikkat etmelidir. Ondan önce gelen her şeyle arkadaş olsaydık işimiz zor olurdu, evlenmek istiyorum ya da en sevdiğim dönemi yaşamak benim için değil. Tamam, başlangıçta bir süre arkadaş ve sevgili olacağız, ama bence sonuç bir düğün masası olmalı. Burada kaç kişi bu fikri destekliyor bilmiyorum. Yazın görelim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: