Evli Bayan İlanları

Evli Bayan Arkadaş İlanı

Evli bayan arkadaş ilanımı an itibariyle vermiş bulunmaktayım. Merhaba arkadaşlar ismim Leyla 30 yaşında evli bir bayanım. Çocuğum maalesef eşimden dolayı olmadı. Evlilik sürecim görücü usulü istemeyerek gerçekleşti, bu sebepten dolayı eşime bir türlü ısınamadım. Yaklaşık 8 yıldır evliyim eşimle ciddi anlamda sorunlarımız var çocuk hasreti de cabası.Maalesef eşimden kaynaklanan sorunlardan dolayı çocuğum olmadı. 🙁 İnternet üzerinden ilk defa böyle bir ilan verme gereksimi duydum, İnternet üzerinden evli bayan arayan erkekler ile tanışıp arkadaşlık kurmak isterim.

Mutsuz bir evlilik geçirdiğimden dolayı böyle bir arayış içine girdim. Sohbet edebileceğim beni anlayan dertlerime ortak olabilecek erkeklerle tanışmayı temenni ediyorum. Zor bir evlilik süreci geçirdiğimden dolayı, arkadaş olmak istediğim kişiler bunları göz önünde bulundurarak lütfen ilanıma cevap yazsın. Beni daha çok derde sıkıntıya sokacak bir arkadaşlık kesinlikle istemiyorum.

Semt olarak Ankara’da ikamet etmekteyim, genellikle evinden çıkmayan bir bayanım. Eşim yoğun şekilde çalıştığından dolayı iletişimimiz yok denecek kadar az. Ciddi anlamda beni ihmal etmekte, bu konudan oldukça rahatsızım dışarıya da çıkmadığım dan dolayı sosyal anlamda bir faaliyetim yok.

Evli Dost Arayan Bayan

Evli bayan arkadaşlık ilanımı okuyup benimle tanışmak isteyen erkeklerin bilmesini isterim ki; amacım sadece her konuda sohbet edebileceğim biriyle tanışmak. Manevi anlamda yanımda olup benim dertlerime ortak olan insanlarla tanışmayı oldukça istiyorum. Evli dost arayan bayan olarak her konuda yanımda olabilecek erkekleri bekliyorum.

Bu ilanı yazıp yazmama konusunda oldukça tereddüt etsem de bir şekilde cesaretimi toplayarak açtım. Kesinlikle hakkımda kötü düşünmenizi istemem, eşimden kaynaklı bir takım sorunlardan dolayı kendimi mutsuz ve yalnız hissetmekteyim. Yalnızlığımı paylaşacak evli bayanla sohbet etmek isteyen erkekler yorumlarınızı bekliyorum.

9 Yorum

    1. Merhaba Seyfettin bey ben Leyla ilanıma yorum yaptığınız için teşekkürler kendinizden bahsederseniz tanışmak isterim.

    1. Merhaba Halil bey Ben Leyla yorup yaptığınız için teşekkür ederim. Kendinizden bahsederseniz sizinle tanışmayı bende isterim.

  1. Ben 30 yaşındayım bekarım ben kendine güvenen bayanlarla tanışmak istiyorum kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum WhatsApp numaram bu sıfır beş yüz otuz dört sekiz yüz elli elli bir altmış üç 05348505163

  2. Merhabalar Leyla hanım ben Ankara Keçiören den hakan 21 yaşındayım dert dinlemeyi dert ortağı olmayı severim sizinle tanışmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: