Yabancı Bayan İlanları

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar, Ben Dilek. 28 yaşındayım. Aslında, Gürcistan’da evlenmek isteyen kadınlar arasında yerimi aldım. Burada yaşıyorum çünkü ailem de burada. Burada küçük bir iş yerimiz var ve ben orada çalışıyorum. Ancak, bu zamana kadar taliplerim olmasına rağmen, buna alışamadım. Tahmin edelim ya da Türkiye’den yazacak olanlar var. Şu anda Türkiye’ye çok sık geliyorum çünkü zaten vize ya da Türkiye’yi sınırladığımız bir şey var. Burada bazen yalnızlıktan çok sıkılıyorum. Erkekler ve kızlar var, sorun değil, ama kendim hakkında söyleyebileceğim kimse yok, beni sev ve onu seviyorum. Onun için üzülüyorum. Sonuç olarak, evlilik kararı aldığım için ilanıma yorum yapan taliplerimi beklemekteyim.

Gürcistan’da evlenmek isteyen bayan sayısı daha yüksek olabilir. Çevremdeki kız arkadaşlarımın en az 2-3’ü benim gibi karar verdi. Tabii ki, iyi günler geçiriyoruz, ama ne yazık ki, bazı şeyler aşk olmadan işe yaramıyor. Benim adıma bir Gürcü vatandaşıyla evlenmenin hayranı değilim. Ülkemden aynı dil ve kültüre sahip biriyle evlenmeyi düşünüyorum. Ben de bu konuda biraz milliyetçi olduğumu düşünüyorum. Her neyse, durum böyle. Numaramı mesaj atan beylere veriyorum ve konuşmaya başlıyoruz.

Gürcistan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Arkadaşlar, güzellik göreceli olsa da, kendimi biraz tanıtmak istiyorum. Biraz uzunum. Saçları siyah. Esmer olduğum için. Bu türleri seven birçok insan olduğunu biliyorum. Aslında, doğru hatırlıyorsam, yaklaşık 6 ay önce bir arkadaşlık mesajı açtım ve mesajlar oradan geldi. Telefonda sohbet ederken video açtık, ancak açık olmayacaktık. Çocuk beni gerçekten sevdi. Evlenelim derken, eski sevgilisini unutmak için bana yazdığını öğrendim. Sonra ne oldu? Bloke ettim. Böyle basit şeylere gerek yok, kimse kimsenin zamanını almamalı.

Sonuç olarak arkadaşlar, aşk farklıdır, başka birini unutmak için atabileceğiniz adımlar farklıdır. Böyle durumlara gelemem. Bu yüzden sadece evlilik hakkında ciddi düşünen erkekler bana yazmalı. Gerisi aslında biraz şans. Her neyse, birini bulacağım, ama kalbimin internette konuşmaya başladığım birine sahip olmasını istiyorum. Daha heyecanla seni bekliyoruz unutma lütfen duyuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: