İstanbul

İstanbul Evlenmek İsteyen Bayanlar

İstanbul Evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak isteyen erkekler ilanımızı okuyabilirler. İstanbul’da evlenmek isteyen kadınlar ile hemen tanış.

Merhaba ben Gülay İstanbul Avcılarda ikamet ediyorum, 34 yaşındayım. Bugüne kadar hiç evlilik yapmadım, yalnızlık Allah’a mahsus olduğundan artık evlenmeyi düşünmeye başladım. Çevremde kendime göre birini bulamadığımdan dolayı İnternet üzerinden bu tarz bir kaç siteye ilan vermeye karar verdim. Bu siteden önce 2 siteye daha ilanımı bıraktım kendime uygun olabilecek kişiler arasından biriyle tanışıp evlenmek istiyorum. Kendimden bahsedecek olursam, söylediğim gibi başımdan hiç evlilik geçmedi, bir defa nişanlandım fakat anlaşamadığımızdan dolayı ayrıldım. Özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım İstanbul’da ailem ile birlikte yaşıyorum. 3 Kız kardeşiz kardeşlerin en büyüğü benim. İstanbul’da evlenmek isteyen bayanlar ilanıma yorum yaparak bana ulaşabilirsiniz.

İstanbul Evlenmek İsteyen Bayan İlanı

Boş zamanlarımı genellikle İnternet üzerinde okey oyunu oynayarak geçirmekteyim. Dışarıya çıkmayı pek sevmiyorum evcil bir insanım. Aslında çevremde kendime uygun birinin karşıma çıkmaması tamamen evde zaman geçirdiğimden de olabilir. Sessiz sakin sadık bir bayanım. Tanışacağım erkekle sadece evlilik düşünmekteyim bu sebepten dolayı İstanbul evlenmek isteyen bayanlar ilanıma ciddi erkekler yorum yaparsa sevinirim.

Şartlarım: Kesinlikle şiddetten hoşlanmıyorum şiddete eyimli erkekler ilanıma yorum yapmasınlar. Ciddi ilişki düşünüyorum evlenmek istiyorum gönül eğlendirmeye çalışan erkeklerde ilanıma lütfen yorum yapmasınlar. Maddiyata önem veren biri değilim lakin evi ve düzenli bir işi olursa ikimiz içinde çok iyi olacaktır. Bunun haricindeki konuları tanışma aşamasını geçtikten sonra telefon üzerinden uzun uzun detaylı olarak konuşabiliriz.

Benimle tanışmak için lütfen alt kısımda kendinizi güzel şekilde ifade edecek yorum yapınız. Kendini ifade eden kişiye özel olarak numaramı verip detaylı olarak konuşmak istiyorum.

Benzer ilanlar İstanbul Olgun Bayan

3 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: