Dul Bayan İlanlarıİzmir

İzmir Dul Bayan Telefon Numaraları

İzmir Dul Bayan Telefon Numaraları arayan erkeklere merhaba. Adım Sahra, 36 yaşında İzmir Bornova’da yaşıyorum. Daha önce başımdan bir defa evlilik geçti. Yaklaşık 6 yıllık birlikteliğin ardından 24 yaşında evlenmiştim. evliliğimden 1 çocuğum oldu, güzel bir evlilik süreci geçirsem de; son dönemlerde eşimin ilgisiz tavırları ve alkole düşmesiyle birlikte ayrılık sürecine girdik. 2 Yıl önce eşimden ayrıldım, çocuğum tabi kide bende kalıyor.

İzmir Dul Bayan


İzmir’de dul bayan arayan erkeklere kendimden bahsetmek istiyorum. Öncelikle bakımlı ve güzel olduğunu düşünen son derece titiz bir bayanım. Kendi resimlerimi de ilanım da zaten paylaşıcağımdan dolayı resimlerime bakarak bana talip olabilirsiniz. Gündelik hayatta gezmeyi seven çalışkan her şeyimin dört dörtlük olmasına oldukça özen gösteren biriyim. Tabi ki bu hayatta her şey dört dörtlük maalesef olmuyor ama bunun için gayret eden biri olduğumu bilmenizi isterim. İki yıl önce yani ayrıldıktan sonra, kimseyle birlikte olmadım hayatıma kimseyi sokmadım. Fakat bazı şeylerin üstesinden gelmek için evde bir erkek olması gerekiyor, açıkçası bunu çok düşündüm ve hayatıma artık birini almaya karar verdim diyebilirim. Niyetim kesinlikle ciddi olduğundan dolayı böyle bir ilanla karşınıza çıkmak istedim.

İzmir Dul Bayanların telefon Numaraları

 

İzmir Dul Bayan ilanım da bana talip olmak isteyen adayların bilmesini isterim ki, en dikkat edeceğim şey alkol yada çeşitti madde  bağımlısı olmasını istemiyorum. 27 35 yaşları arasında bana uygun olabilecek, çocuğuma sahip çıkacak işinde gücünde olan kişiler ilanıma yorum yapabilirler. İzmir Dul bayan telefon numaralı ilanımdada belirttiğim gibi, telefon numaramı bende kendime uygun en güzel yorumu yapan kişiye vermek isterim. Hem telefon numaram hemde sosyal medya üzerinde birbirimizi ekleyip sohbetler gerçekleştirirsek daha hızlı şekilde birbirimizi tanıma fırsatı bulacağımızı düşünmekteyim.

Not: Sahra hanımla tanışmak için alt kısımdan yorum yapabilir kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz. 

İzmir’de diğer ilanlar için İzmir Olgun Bayan ilanına göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: