Dul Bayan İlanlarıTürbanlı Bayan İlanları

Türbanlı Dul Bayanlar Telefon Numaraları

Türbanlı dul bayanlar telefon numaraları arayan herkese selamlar herkese ben Zeynep. 35 Yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Şuan bunu yazmamın sebebi ise hayatımın bundan sonrasını yalnız geçirmek istememem. Yanımda bir erkek varken çok mutlu olacağımı düşündüğüm için bu siteye kayıt oldum. Bu sitede türbanlı dul bir bayanı nasıl karşılayacakları hakkında endişeliydim ama daha sonradan fark ettim ki herkese hoşgörü ile yaklaşılıyor. Umarım başörtüm konusunda bir sorun çıkmaz çünkü başörtümden asla vazgeçemem. İslam ile büyüdüm ve öyle de devam edeceğim. İsterseniz şimdi de biraz kendimden bahsedeyim.

Türbanlı Olgun Güzel Kadınlar

Dediğim gibi ben Merve. 25 yaşımda ani bir karar vererek evlendim ne yazık ki çok kötü bir karar verdiğimi sonradan anladım. Eski kocam kötü biri değildi ama ben daha iyilerini hakettiğimi düşünüyordum. Her geçen gün kavgalarımız büyüdü ve en sonunda boşandık. 10 senedir görüşmüyorum ve açıkçası sadece eski kocamla değil, neredeyse hiç bir erkekle görüşmüyordum. Sonunda hazır olduğuma karar verdim ve bu siteye katıldım. Bu yazıyı yazmamdaki amaç ruh ikizimi bulmak ve onunla tanışmak. Kim bilebilir ki sonra ne olacağını. Bir bakarsın erkek arkadaşım olmuş bir bakarsın kocam. Bu tamamen sizi sevip sevmeyeceğime bağlı.

Türbanlı Dul Bayanlar Ne İster?

İsterseniz benim yani türbanlı dul bayanların bir erkekten ne istediğine gelelim. Benim bir erkekte beklediğim en önemli şeylerden biri uyum. Söylediğim gibi, eski kocamla uyumlu değildik, bir süre sonra kavga etmeye başladık ve sonunda boşandık. Şuan tanışacağım kişiyle de saçma nedenler yüzünden boşanmak istemem. Bu yüzden de direkt olarak doğru kişiyle tanışmak istiyorum. Ben gezmeyi seven, coğrafya öğretmenliği yapan, geliri yerinde bir bayanım. Eğer ki siz kendinizi bana sevdireceğinizi düşünüyorsanız her zaman tanışabiliriz. Ve daha önce de söylediğim gibi, birkaç günlük ilişkiler aramıyorum. Ciddi bir ilişki kurmak isteyen taliplerim varsa bana yazacağım telefon numarasından ulaşabilir. Numaramı bırakacağım ancak çok rahatsız etmezseniz ve saçma mesajlar göndermezseniz sevinirim. Son günlerde çok meşgulüm de telefona bakmaya çok vaktim kalmıyor.

Not: Zeynep hanımla tanışmak için ilana yorum yapmanız gerekmektedir. Yorumlarınıza Zeynep hanım tarafından cevap verilecektir. Cevapları okumak için lütfen gün içinde yorum yaptığınız ilanları takip ediniz.

Türbanlı bayanlar, türbanlı dul kadınlar, türbanlı olgun bayanlar, gibi aramalar yaparak sitemize ulaşabilirsiniz.  Türbanlı dul bayan arkadaş bulmak için ilanlara yorum yapmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: